23. kolo: Polaban B vs. Sokoleč 2:8 (2:4)

30.05.2011 08:12

Vysoká domácí prohra nás už prakticky posílá do nižší soutěže ...

Poprvé jsme si na míč sáhli až v třetí minutě, když jej po sérií kombinací hostujících hráčů zakončené gólem vytahoval gólman T.Pulda ze své branky - 0:1. Během deseti minut se nám podařilo skóre otočit, třetímu gólu zachránil výborným zákrokem gólman hostí, když špičkou vytáhl nad břevnu Čejkovu (A) střelu z 8 metrů. To však bylo z naší strany vše, poté začali úřadovat hosté, kteří nakonec postupně nasázeli sedm gólů v řadě (T.Novotný 3x - 2:2, 2:3 a 2:7).

Díky ostatním výsledkům naší skupiny je jasné, že příští rok rezerva Polabanu I.B třídu kopat nebude, protože ani 12.místo (Sadská), na které ztrácíme 2 body, s ohledem na bodovou situaci ostatních skupin I.B tříd k záchraně stačit nebude. Tomu všemu nahrává i zbývající rozlosování naší skupiny.

Branky: Kukla, Hovorka