25. kolo: Polaban B - Lysá 4:3 (1:0)

13.06.2011 13:29

Podruhé za sebou výhra 4:3, která uchovává naději na záchranu, i když náš osud není ve vlastních rukou.

Když jsme z kraje druhého poločasu dvěma góly navýšili jednogólové poločasové vedení na 3:0, zdálo se být rozhodnuto. Lysá však však zkorigovala v 69. a 79. minutě na 3:2 a útočila na vyrovnání. V přemíře snahy si však v 86. minutě vstřelila druhý vlastní gól (první padl po přímém kopu P.Kukly, kdy následná teč změnila směr dráhy letu), a tak bleskurychlé snížení hostí v 87. minutě na 4:3 na důležitém vítězství už nic nezměnilo.

Branky: Kukla (resp. vlastní), Havlík z pen., Hovorka, Vagenknecht (resp. vlastní)

Jak to viděl Nymburský deník?

Celé krajské kolo

Vzhledem k vítězství Libodřic a Sadské se nic nemění, až poslední duel na rezervě Velimi ukáže, zda soutěž zachráníme. Ani případná výhra u postupujícího celku do I.A třídy nám nemusí stačit ...