9. kolo: Polaban B - Libodřice 1:1 (0:0)

19.10.2010 21:44

Podruhé za sebou zbytečně ztracené body ...

Dle postavení v tabulce jsme před tímto duelem byli mírnými favority, přesto jsme nakonec byli rádi alespoň za bod.

V prvním poločase zaujala jen akce ze začátku utkání, kdy po sklepnutí P.Kukly byl v gólové pozici před hostujícím brankářem kanonýr T.Novotný, který ale tentokrát z malého vápna míč ideálně netrefil.

Ve druhém poločase se vše podstatné odehrálo v posledních dvacetiminutovce. Nejprve byl po zbytečném zákroku vyloučen předstoper J.Kubálek, po jehož "nechtěném" direktu zkrvavený útočník hostí Vyskočil z utkání odstoupil. Hosté využili přesilovku hned po dvou minutách, kdy po centru z levé strany neatakovaný hráč hostí na malém vápně překonal L.Puldu v naší brance - 0:1. Za pět minut jsme však též po akci na levé straně a centru M.Novotného vyrovnali, když nejvýše vyskočil P.Kukla - 1:1. Z následného rozehrání se hostující hráč po slalomu přes několik hráčů dostal až před samotného L.Puldu, ale z úhlu zamířil mimo. I poslední možnost na skórování měli hosté, ale v tutové situaci, kdy už běželo nastavení, střídající hráč prázdnou branku z malého vápna hlavou netrefil.

Branka: 77. Kukla

ČK: 70. Kubálek

Sestava: Pulda–Hospodka,J.Grešula,Kubálek,M.Novotný–Kudrna,Kubín,Jeřábek,Valíček–Kukla,T. Novotný, střídali Grospič a Spilka

Jak to viděl Nymburský + Kolínský deník?

Celé krajské kolo

Hláška:
"Fotbal na hovno a ještě tohle!!!"
Trenér J.Kukla několik minut po zápase, když po odjezdu z areálu stadionu neprojel autem ideálně výjezdovou brankou, což odnesly poškrábané dveře