Béčko Polabanu rozstřílelo Paběnice ve druhém poločase (Nymburský deník 6.9.2008)

15.09.2008 21:20

Nymburk - Fotbalisté rezervy nymburského Polabanu, kteří jsou nováčkem I.B třídy skupiny C, ve třetím zápase v soutěži vyhráli a naznačili, že jejich forma má stoupající tendenci. Na svém trávníku porazili dalšího nováčka, celek Sokola Paběnice.

Polaban B - Paběnice 5:1

Zápas pro sebe rozhodli domácí až po změně stran a hlavně zásluhou střídajícího útočníka Martínka, který dal tři branky. Zdatně mu sekundoval kolega z útoční formace Kápička. Ten se trefil dvakrát.

Po prvním poočase byl stav nerozhodný, ale pak přišel na hřiště Martínek a začal řádit. „Povedla se nám střídání,“ pochvaloval si vedoucí nymburského mužstva Karel Kovacs.

Paběnice měly za celý zápas dvě šance, do dalších je domácí nepustili. „Výsledek hovoří jasně, mohli jsme dát i více gólů, ale jinak jsme spokojeni. Hráli jsme dobře i dozadu,“ uvedl Kovacs. „Nechci to ale zakřiknout, protože nás teď čeká další těžký zápas na půdě Libodřic,“ dodal Kovacs.

Branky Polabanu: 60., 79. a 86. Martínek, 14. a 59. Kápička. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 1:1.