Do nové sezóny s novými soupeři

09.07.2010 23:50

Losovací aktiv Středočeského fotbalového svazu (7.7.2010) potvrdil informaci o složení naší skupiny I.B třídy sk.C, kterou jsme obdrželi o necelý týden dříve. Oproti loňské sezóně dojde k výrazné obměně soupeřů v novém ročníku, a to celkem v osmi případech. "Boleslavskou" skupinu, kterou jsme "vyfasovali" pro právě skončenou sezónu, nahradí týmy z Kutnohorska (Nové Dvory-vítěz OP, Tupadly a B.Podolí), Kolínska(Velim B, Libodřice + Poříčany - vítěz OP Nymburk) a Jirny B jakožto vítěz OP Praha-východ. Takže opět po roční pauze zavítáme k týmům, s kterými jsme se potkávali v naší premiérové sezóně 2008/2009. Zvlášť utkání s Libodřicemi (podzimní výhra venku 2:4, jarní domácí remíza dohnaná v posledních 20-minutách z 0:4 na 4:4) a rezervou Velimi (podzimní obrat v posledních 25 minutách z 0:2 na 4:2, jarní výhra venku 5:7) patřily k nezapomenutelným duelům po všech stránkách. Výše zmíněné okresy doplní zástupci nymburského okresu, oproti loňské sezóně jsou doplněny o sestoupivší Rožďalovice z I.A třídy a postoupivší Poříčany z okresního přeboru, které ale geograficky spadají pod okres Kolín. Nejvzdálenějším soupeřem jsou stejně jako předloni Bílé Podolí a Tupadly - shodně 50 km.

Stejně jako předloni, tak i v nové sezóně odehrajeme úvodní zápasy na hřišti soupeřů, nejdříve v Ostré (so 21.8.) a poté v Rožďalovicích (so 28.8.). Prvním domácím soupeřem bude postoupivší celek z kutnohorského okresního přeboru - Nové Dvory (5.9.). I předloni jsme ve třetím kole narazili na domácím hřišti na vítěze kutnohorského OP - Paběnic.