FOTOGALERIE: Rezerva Polabanu přejela Sadskou (ND 20.9.2009)

12.07.2010 23:44

FOTOGALERIE: Rezerva Polabanu přejela Sadskou

Nymburk - V pátém kole nejnižší krajské soutěže vyhrál nymburský Polaban B nad Sadskou.

Z utkání Polaban B - Sadská 3:0.

Polaban B – Sadská 3:0

Fotbalisté Sadské přijeli do Nymburka ve velmi oslabené sestavě a na jejich výkonu to bylo znát. Za hosty nastoupili hned tři dorostenci v základní sestavě. Polaban svého soupeře za celých devadesát minut nepustil do vážnější šance.

Domácí od úvodu diktovali tempo utkání a již ve 14. minutě vedli dvoubrankovým rozdílem. Nejprve se ve 12. minutě prosadil Kápička po přihrávce Kubína a o dvě minuty později vyslal kapitán Polabanu Kukla nechytatelný projektil, který pomocí břevna skončil v brance Jindry. Právě gólman Sadské Jindra byl největší hvězdou hostí, když dokázal zneškodnit spoustu příležitostí Polabanu.

Ve druhém poločase se obrázek hry nezměnil. Domácí tlačili Sadskou a zahazovali velké šance. Jedinou branku druhého poločasu přidal opět Kukla, který zůstal osamocen na malém vápně.

Branky: 12. Kápička, 14. a 53. Kukla. Rozhodčí: Navrátilová. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Polaban B: Havelka – Babic (56. Hájek), Grešula, Kubín, Košvanec – R. Růžička, Vagenknecht, Poklop (60. L. Růžička), Kukla – Kápička, Havlík (69. Martínek).

Sadská: Jindra – Jirásek, Hnízdo, Šmejkal, Čapek – Kvíz, Svoboda, Nedbal, Janoušek – Bílek (68. Svoboda), Štácha.