Generálka jim vyšla na výbornou (Nymburský deník 18.8.2008)

04.09.2008 13:03

Kosořice - Vítěznou generálku mají za sebou fotbalisté rezervy nymburského Polabanu, kteří dokázali vyhrát na trávníku Kosořic. Ty sestoupily z I.A třídy. Naopak Polaban B je nováčkem nejnižší krajské soutěže a do sezony vstoupí v okresním derby na Loučeni.

Kosořice – Polaban B 0:3

Polaban sehrál povedené utkání, ani jednou neinkasoval a sám udeřil hned třikrát. „Snad se nám bude takhle dařit i v mistrovských zápasech,“ přeje si vedoucí Polabanu Karel Kovacs.

Polaban dal v prvním poločase jednu branku, po změně stran přidal dvě. A to z brejkových situací. „Trenér kluky pochválil,“ uvedl Kovacs. „Hráli jsme dobře v obraně a ve druhém poločase jsme hráli na brejky, které se nám dařily. Kádr jsme ještě posílili Kápičkou a Jeníkem,“ dodal nymburský vedoucí mužstva.

Branky: Kukla, Kubálek, Sporiš. Poločas: 0:1. Polaban Nymburk B: Havelka – Bosák, J. Grešula, Kubálek, Košvanec – L. Růžička, Vagenknecht, R. Růžička, Jeřábek – Kukla, Kápička, střídali Poklop, Sporiš, Babic, Martínek, Fiala.