Kápička vystřílel rezervě Polabanu výhru (Nymburský deník 14.9.2008)

15.09.2008 21:23

Libodřice - Tři branky Kápičky byly hlavním stavebním kamenem při výhře rezervy nymburského Polabanu na hřišti Libodřic. Polaban B tak neprohrál už potřetí v řadě a po čtyřech kolech má na svém kontě sedm bodů.

Libodřice - Polaban B 2:4

Hattrick nymburského útočníka Petra Kápičky srazil fotbalisty Libodřic. Domácí sice dokázali dvakrát vyrovnat, ale na další dvě trefy už zareagovat neuměl.

První gól dal Kápička už po sedmi minutách hry, ale domácí za čtyři minuty vyrovnali. Další branky padaly až po přestávce.

Jako první se trefil opět Kápička, na jehož trefu našli domácí recept. Ale pak přišel na hřiště střídající Fiala a ten strhnul výhru na stranu Polabanu. „Zase se nám povedlo střídání,“ liboval si vedoucí hostujícího mužstva Karel Kovacs. A pojistka přišla minutu před koncem, kdy kanonýr Kápička elegantně přelomoval gólmana. To už hráli domácí vabank. „Zlepšili jsme hru dopředu i dozadu. Ale dobře jsme hráli hlavně směrem dozadu,“ řekl vedoucí Polabanu. „Bylo to tvrdé utkání, o čemž svědčí i počet žlutých karet,“ dodal Kovacs.

Branky Polabanu: 7., 59. a 89. Kápička, 76. Fiala. ŽK: 5:5. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Polaban Nymburk B: Havelka – Košvanec, J. Grešula, Kubálek, Martinka – R. Růžička, Vagenknecht, Kukla, Jeřábek (81. Poklop) – Kápička, Martínek (71. Fiala).