Městec Králové - Polaban B 1:3 (Nymburský deník 19.5.2008)

21.05.2008 09:25

Městec zaspal začátek zápasu. Už ve 3. minutě se prosadil Kukla a ve 20. minutě přidal druhou trefu Fiala. Městec sice snížil Vighem, ale poslední slovo měl v 70. minutě Polaban. „Hrajeme vždycky až ve druhé půli. V té to bylo znatelně lepší. Soupeř ale vyhrál zaslouženě,“ řekl trenér Městce Přemysl Horyna. „Máme několik zraněných, takže museli nastoupit i hráči z béčka,“ dodal Horyna. „Díky tomu, že Milovice zaváhaly jsem blíže postupu. Musíme ale hrát až do konce, abychom nedopadli třeba jako Sparta v lize,“ řekl vedoucí družstva Polabanu Karel Kovacs.

Branky: 58. Vigh – 20. a 70. Fiala, 3. Kukla. Rozhodčí: Malý. ŽK: 4:1. ČK: 77. Šebek (Městec). Diváci: 80. Poločas: 0:2.

Městec Králové: Mojžíš – Kříž (70. Šebek), Krejčí, Eliáš, Poděbradský – Veselý, Sýkora, Z. Hradečný, Hejduk (76. Vízek) – Vigh, Novotný (46. Votava).

Polaban Nymburk B: Havelka – Poklop (46. Kubálek), J. Grešula, Hájek, M. Košvanec – Szabó, Vagenknecht, Jeřábek, Martinec – Kukla, Fiala (75. P. Grešula).