Musíme urvat body, nic jiného nám nezbývá, říká trenér Sadské Kozák (ND 14.11.2008)

15.11.2008 07:39

Nymburk - Fotbalisté Sadské jedou do Nymburka na Polaban urvat nějaké body, Nymburští ale myslí také na výhru. Okresní derby se hraje v sobotu na hřišti AFK Nymburk.  

Rezerva Polabanu spoléhá na střeleckou potenci svých útočníků. Jaromír Martínek (vpravo) dal už devět branek

Rezerva Polabanu spoléhá na střeleckou potenci svých útočníků. Jaromír Martínek (vpravo) dal už devět branek
 

Minule vyhráli po osmi kolech nad Loučení, nyní je čeká další okresní derby I.B třídy. Řeč je o fotbalistech Sadské, kteří se v sobotu postaví rezervě Polabanu Nymburk. Utkání začne ve 13.30 hodin, ale hrát se bude na hřišti AFK Nymburk.

Nymburské rezervě se doma daří, z pěti zápasů čtyřikrát vyhrála a jen jednou remizovala. „A také bychom rádi podzim výhrou uzavřeli. Jdeme za vítězstvím,“ burcuje hráče čtvrtého celku tabulky vedoucí mužstva Karel Kovacs. Pro Polaban by mohla být varováním výhra Sadské z minulého kola. „To varování určitě je. A také to, že se jim uzdravili útočníci Plot s Hrdličkou. Tím budou mít kvalitnější útok. Soutěž je hodně vyrovnaná,“ dodal Kovacs.

Sadská sice porazila Loučeň, ale zdaleka nemá na růžích ustláno. „A proto potřebujeme každý bod,“ říká odhodlaně Jiří Kozák, trenér Sadské. „Jedeme do Nymburka pro body. Ale víme, že Polaban má doma velmi dobrou bilanci. A jejich porážka z minulého kola v Pečkách nelze brát vážně,“ řekl kouč jedenáctého týmu. Sadské se ale venku nedaří. Z pěti zápasů uhrála jen dvě remízy. „To je fakt. Ale nám nezbývá nic jiného, než urvat body.“