Polaban B- Jíkev 3:3 (Nymburský deník 11.3.2008)

11.03.2008 13:40

Jíkev šla do vedení, když si Havelka srazil střelu Březiny do brány. Polaban pak po gólech R. Růžičky a Vagenknechta otočil skór, ale Březina dalším gólem vyrovnal. Pak se dostala do úniku J. Grešula, brankář Jíkvce ho fauloval, jenže Hájkova penalta gólem neskončila. Na začátku druhé půle Jíkev potřetí vedla, ale i potřetí se Polabanu povedlo vyrovnat. Nymburk mohl i vyhrát, ale nedal vyložené šance. „Ve druhé půli jsme je docela přehráli. Hráli jsme kombinační fotbal, ale nedávali jsme jasné šance,“ řekl vedoucí nymburského družstva Karel Kovacs.
Branky: R. Růžička, Fiala, Vagenknecht – Březina 2, Žežulka. Poločas: 2:2. Polaban B: Havelka – Poklop, Hájek (46. Honzák), Szabó, Sutter (46. P. Grešula) – L. Růžička (75. Sutter), J. Grešula, Vagenknecht, Jeřábek – R. Růžička, Fiala.