Polaban B - Krchleby 3:1 (Nymburský deník 14.4.2008)

15.04.2008 09:31

Fotbalisté nymburské rezervy opět potvrdili pozici lídra a na svém trávníku porazili Krchleby. Do 20. minuty domácí vedli o dva góly, pak snížil z penalty Hůlka, ale dvoubrankové vedení vrátil Polabanu také z pokutového kopu Hájek.

„Hosté vycítili šanci, když snížili, ale ve druhém poločase se k ničemu nedostali. Řekl bych, že obě penalty byly hodně přísné,“ uvedl vedoucí nymburského mužstva Karel Kovacs.

Podobného názoru byl i krchlebský lodivod Milan Blažek. „Výkon rozhodčího se mi nelíbil. Pískal špatně na obě strany. Kdybychom nedostali dva zbytečné góly, mohli jsme bodovat,“ myslí si kouč poraženého týmu.

Branky: 12. Martinec, 20. Martínek, 70. Hájek (z PK) – 28. Hůlka (z PK). Rozhodčí: Mansour. ŽK: 3:5. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Polaban B: Havelka – Poklop, J. Grešula, Szabó, Hájek – L. Růžička (47. Babic), Vagenknecht, Kukla, Martinec (76. Sutter) – R. Růžička, Martínek (70. Fiala).

Krchleby: Pecka – Maruška, Drahokoupil, Soukal (46. Hurych), Pulda – Čapek, Hůlka, Ditrich, Valíček, J. Kubík (60. Osmanovič) – Červinka (70. P. Kubík).