Polaban B - Poříčany 9:0 (Nymburský deník 16.6.2008)

17.06.2008 09:53

Střelcem kola se stal Fiala z nymburského Polabanu, který nasázel Poříčanům pět branek.

Utkání připomínalo hru kočky s myší. Už po deseti minutách vedli domácí o dvě branky, v poločase to bylo 4:0. Střelcem zápasu se stal nymburský Fiala, který dal soupeři pět branek.

„Tady není co hodnotit. V poločase bylo rozhodnuto. Soupeře jsme přehráli ve všech směrech. Oni sice přijeli ve splácané sestavě, ale my hrajeme až do konce,“ radoval se z vysokého vítězství vedoucí nymburského mužstva Karel Kovacs.

Branky: 1., 54., 56., 61. a 85. Fiala, 45. a 80. Martinec, 39. Kukla, 10. L. Růžička. Rozhodčí: Sedláček. Bez karet. Poločas: 4:0.

Polaban Nymburk B: Havelka – Poklop (70. Honzák), Hájek, Babic, Košvanec – L. Růžička, Jeřábek, Sutter (50. P. Grešula), Martinec – Kukla, Fiala.