Polaban B poslal fotbalisty Sibřiny domů s výpraskem (ND 16.5.2009)

01.08.2009 07:37

Nymburk - Fotbalisté rezervního týmu Polabanu Nymburk dokázali ve 21. kole fotbalové I. B třídy porazit hráče Sibřiny rozdílem šesti gólů.
Autor:

Polaban B – Sibřina 7:1

Pro diváky to byla fotbalová slast. Hráči Sibřiny neměli nejmenší nárok pomýšlet na jakýkoliv bodový zisk, neboť byli ve všech fotbalových dovednostech druzí.

„Sibřina chtěla hrát fotbal do 17. minuty, než dostala první gól,“ řekl vedoucí družstva domácích Karel Kovacs.

Fotbalistům Polabanu se uzdravili hráči a na předvedené hře to bylo zřetelné. „Dnešní výsledek hovoří za vše,“ řekl Kovacs.

Domácí v prvním poločase nastříleli soupeři pět gólů a nebylo o co hrát. Ve druhém poločase přidal produktivní Soukal ještě dvě branky a skóre se zastavilo na výsledku 7:1.

„Dnešní zápas byl z naší strany fotbalový, soupeře jsme přehrávali a s výsledkem jsem spokojený,“ prohlásil dále Karel Kovacs.

Branky: 20., 38., 75.a 85. Soukal, 26. a 34. Kápička, 17. Kukla. Rozhodčí: Koleček. ŽK: 2:3. Diváci: 110. Poločas: 5:0.

Polaban Nymburk B: Havelka – Martinka (50. Hájek), J. Grešula, Kubálek, Košvanec – R. Růžička (70. L. Růžička), Vagenkneht, Kukla, Jeřábek (75. Poklop) – Kápička, Soukal.