Přerov - Polaban B 1:2 (Nymburský deník 5.5.2008)

12.05.2008 22:58

Lídr okresního přeboru vyhrál pouze o jedinou branku nad předposledním Přerovem. V zápase měl sice Polaban několik šancí, ale hráči si vylámali zuby na brankáři Skuhravém. Pro Přerov to byla první jarní prohra.

„V první půli měli hosté několik šancí, ale po druhém gólu hostí jsme je začali tlačit, ale náš gól přišel pozdě. Mohli jsme je potrápit ještě víc,“ uvedl Jaroslav Bulvas, stále zraněný hráč Přerova.

„My jsme měli hodně šancí. Nebýt Skuhravého, dali bychom více gólů. Skuhravý je hodně podržel. Ale Přerov hrál dobře, dost se zlepšil,“ řekl k zápasu vedoucí hostujícího celku Karel Kovacs.

Branky: 88. Galbavý – 43. Kukla, 48. Fiala. Rozhodčí: Křivka. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Přerov: Skuhravý – Neuhausel, Čurda, Kadeřávek, Cílek – Průša (23. Koštíř, 33. Šťastný), Švancara, Smolík, Gaško – Galbavý, Bareš.

Polaban B: Havelka – Hájek, J. Grešula, Szabó, Košvanec – L. Růžička (82. Sutter), Vagenknecht, Jeřábek, Martinec – Martínek (46. Fiala), Kukla.