Příprava: Kropáč.Vrutice - Polaban B 2:4 (0:1)

22.02.2009 19:46

Na benátecké škváře posypané sněhem jsme zvládli první přípravné utkání. Úvodní 4 góly se vtěsnaly do deseti minut.

Pouze s dvanácti hráči jsme odcestovali do Benátek, kde byl naším soupeřem celek Kropáčovy Vrutice. I když jsme po celý první poločas působili fotbalověji, tak do dvou jasnějších gólových příležitostí se dostali hosté. Nejdříve zblízka překopli naši branku a poté orazítkovali tyč. Na druhé straně po špatném zahraném kopu od branky nevyužil nabídnuté situace A.Fiala, když míč rovnou z první poslal vedle opuštěné soupeřovy svatyně. Na konci poločasu jsme se přeci jen dočkali, když roh L.Růžičky poslal zblízka nadvakrát do sítě M.Jeřábek - 1:0. Rozhodčí poté soupeři nedovolil ani rozehrát ze středového kruhu a ukončil první část.

Hned v první minutě druhého poločase se po přihrávce P.Kukly trefil A.Soukal - 2:0. Hosté ale během pěti minut po nedůrazu naší obrany vyrovnali. Na toto KO jsme naštěstí za 5 minut po chybě hostující obrany odpověděli a dostali se znovu do vedení, tentokrát po technické střele P.Kukly podél gólmana - 3:2. Deset minut nato už to bylo o dvě branky, když A.Soukal poslal nadýchaný centr z pravé strany hlavou do sítě - 4:2. Možnost zvýšit na vyšší rozdíl měl i R.Růžička, ale prázdnou branku hlavou netrefil.

Sestava: Havelka-Poklop,J.Grešula,Kubálek,Babic-L.Růžička,R.Růžička,Kukla,Jeřábek-Soukal,Fiala, střídal P.Grešula

Branky: Soukal 2, Jeřábek, Kukla

Hláška zápasu: "Dneska budeme hrát bez taktiky, je to první zápas ..." - trenér J.Kukla před zápasem