Příprava: Polaban B - Pečky 5:2 (4:1)

13.08.2009 10:40

V přípravném utkání na hřišti AFK zklamal pouze rozhodčí M.Košvanec st., který se k utkání nedostavil.

Celý první poločas jsme byli jasně lepším týmem. Soupeře jsme do žádné vážné šance nepouštěli, zato my jsme si jich vytvořili hned několik. V 35. minutě jsme vedli už čtyřbrankovým rozdílem, všechny branky padli po "fotbalových" kombinacích. Na konci poločasu jsme trochu polevili a do té doby neškodným hostům povolili snížit.

V druhém poločase se hra vyrovnala a Pečky dvacet minut před koncem snížovaly už na 4:2. Na druhé straně trefil M.Vagenknecht břevno a P.Kápička ve dvou šancích neuspěl. Nakonec se přeci jen trefil - 5:2 a potvrdil pořekadlo "nedáš-dostaneš", když solidní akci před tímto gólem v našem "čtverci" hosté nevyužili.

Branky: Kápička 2, L. Růžička, Jeřábek, Soukal

Jak to viděl Nymburský a Kolínský deník?