Příprava: Semice - Polaban B 4:6 (3:0)

14.04.2009 20:32

S fotbalisty Semic, účastníky středočeského přeboru, jsme sehráli přípravné utkání na jejich hřišti. Semice, kteří hrají stejnou soutěž jako náš A-tým, jsme překvapivě, avšak naprosto zaslouženě porazili hokejovým výsledkem 6:4.
Semicím se v současné době nedaří. Tým, který se před deseti lety pyšnil nejlepším fotbalem na okrese (ČFL), a který nyní oficiálně trenérsky vede bývalý ministr Zemanovy vlády K.Březina, úvodních pět jarních odvet ve své soutěži prohrál, a tak se chtěl proti nám rozehrát.

V prvním poločase jsme měli více ze hry, ale domácí trestali naše chyby. Výsledek 3:0 více než o dění na hřišti vypovídal o zkušenosti domácích hráčů.

Do druhé půli vystřídal J.Martínka útočník A.Soukal, který během úvodních pěti minut byl u obou gólů našeho týmu. Nejdříve se po jeho přihrávce trefil P.Kukla, poté skóroval sám – 3:2. Z následné rozehrávky soupeř opět udeřil, když po faulu J.Grešuly domácí zvýšili z penalty – 4:2. Gólová smršť v podobě čtyř gólů za zády domácího gólmana stanovila konečný výsledek. Na 4:3 snižoval R.Růžička, když do prázdné branky doklepl nastřelenou tyč A.Soukalem. V poslední čtvrthodince jsme rozhodli – vyrovnání zařídil A.Soukal – 4:4, na 4:5 zvýšil J.Martínek (střídal P.Kápičku) a konečnou podobu výsledku dal znovu A.Soukal - 4:6.

Branky: Horejc, vlastní Poklop, Koštíř, Janáček z penalty - Soukal 3, Kukla, R.Růžička, Martínek
Sestava: Havelka-Poklop,J.Grešula,Hájek,Hospodka(Chotěboř)-R.Růžička,Kukla,Vagenknecht, Jeřábek-Martínek,Kápička, střídali Košvanec, Soukal a P.Grešula

Sestava Semic:
1.poločas: Kostoski-Bubeník,T.Semecký,Bříza,Novák-Janáček,J.Semecký,Farkaš, Horejc-Holan,Koštíř
2.poločas: Kostoski-Šimůnek,Farkaš,Macháček,Roule-Kapička,Janáček,Vorlíček, Neuhausel-Koštíř,Houška, střídal T.Semecký

Sestava Semic z minulého kola mistrovského utkání

Sestava Semic v následujícím kole mistrovského utkání

Hláška:"Tak Adame, doufám, že dáš tři góly".
Trenér J.Kukla s úsměvěm na A.Soukala před začátkem druhého poločasu (za stavu 3:0 pro soupeře) - A. Soukal se skutečně trefil třikrát