Rezerva Polabanu přehrála Kosořice (ND 22.3.2009)

06.04.2009 23:34

Nymburk - Fotbalisté Polabanu B si v posledním přáteláku před generálkou v I. B třídě poradili s mužstvem Kosořic, když díky brance z druhého poločasu vyhráli 1:0.

Polaban B – Kosořice 1:0

V prvním poločase měli domácí více ze hry, ale ze své převahy nedokázali vytěžit žádný gólový moment. Ve vyložených šancích se postupně objevili Fiala, R. Růžička a dvakrát Martínek, nikdo z nich však svoji příležitost proměnit nedokázal.

Druhá půle už byla o poznání vyrovnanější, hosté zlepšili pohyb a byli hráčům Polabanu vyrovnaným sokem.
Rezerva Polabanu se nakonec prosadila ze standardní situace, když se po centru L. Růžičky prosadil hlavou Kubálek, který mířil přesně do růžku branky Kosořic.

„Byl to kvalitní přípravný zápas, mrzí mě nevyužité šance z prvního poločasu. Celkově jsem s utkáním spokojen. Mohli jsme vyhrát větším rozdílem, ale hosty držel vynikajícími zákroky jejich gólman,“ uvedl trenér domácích Kukla.

Branka: Kubálek. Poločas 0:0.

Polaban B: Havelka – Hájek, J. Grešula, Kubálek, Košvanec – L. Růžička, R. Růžička, Jeřábek, Poklop – Fiala, Martínek (70. P. Grešula).