Šlágr kola vyhrál Polaban nad Milovicemi (Nymburský deník 31.3.2008)

31.03.2008 22:06

Nymburk - Pozornost fotbalových příznivců se v sobotu upřela do Nymburka. Místní B tým Polabanu, který vede okresní přebor, totiž hostil druhé Milovice. Zápas vyhrál o gól domácí tým.

Polaban B - Milovice 2:1

Polaban nastoupil v nejsilnější možné sestavě. Navíc byl posílen Friedlem a Bosákem z A týmu. Skóre otevřel ve 33. minutě po špatné rozehrávce hostů R. Růžička. Domácí tým zlomila 62. minuta, kdy se po centru nešťastně trefil do vlastní sítě Dort. Hosté se i přesto vrátili do hry, když v 79. minutě fauloval Martinec Plecitého v pokutovém území a Fiala se z penalty nemýlil. Milovice pak měly ještě dvě velké šance, ale v bráně Polabanu zaúřadoval Havelka.

Branky: 33. R. Růžička, 62. vlastní Dort – 79. Fiala (z PK). Rozhodčí: Jeník. ŽK: 4:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Polaban B: Havelka – Poklop, J. Grešula, Kukla, Bosák – Friedel (87. Babic), Vagenknecht, Jeřábek, Martinec – Martínek (80. L. Růžička), R. Růžička (65. Fiala). Milovice: Fišer – Novák (75. Frumar), Fiala, Říha (70. Roth), Dort – Plecitý, Mencl, P. Petráš, Růžička – Miller (60. Beneš), Štefík.